Купальний сезон на Білому озері добігає кінця, але разом із ним зростає інша проблема. На пляжах та прилеглих територіях залишаються купи відходів.
"Відпочивальники залишають за собою гори сміття, зносячи його у великі купи замість того, щоб забрати з собою. Береги, які мали б бути чистими, тепер нагадують сміттєзвалище. Пластикові пляшки, обгортки та інші відходи руйнують природну красу цього місця та завдають шкоди навколишньому середовищу", - зазначили у Телеграм-каналі "Varash city"