На Рівненщині біля Білого озера під кінець купального сезону "виросли" купи сміття

Купальний сезон на Білому озері добігає кінця, але разом із ним зростає інша проблема. На пляжах та прилеглих територіях залишаються купи відходів.

"Відпочивальники залишають за собою гори сміття, зносячи його у великі купи замість того, щоб забрати з собою. Береги, які мали б бути чистими, тепер нагадують сміттєзвалище. Пластикові пляшки, обгортки та інші відходи руйнують природну красу цього місця та завдають шкоди навколишньому середовищу", - зазначили у Телеграм-каналі "Varash city"

 

Читайте також