Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині будують другий корпус дитячого садка (ФОТО)

http://www.rv.gov.ua

У Березному зводять вже другий корпус дошкільного закладу на 150 дітей.

«Всього будівництво можна поділити на три блоки. Зараз ми наближаємось до екватору. Будівельники працюють над зведенням стін та утепленням, після чого приступатимуть до внутрішніх перегородок та покрівлі. До опоряджувальних робіт всередині приміщення приступатимуть вже після побудови усіх трьох корпусів», - розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, який разом з директором департаменту будівництва та архітектури Ярославом Мазярчуком перевірили стан виконаних робіт.

Яскраві ігрові та спальні кімнати, спеціально облаштоване подвір’я, сучасний кухонний блок, енергозберігаючі вікна та автоматичні вузли обліку – усім цим буде оснащений сучасний дошкільний заклад.

Потреба будівництва обумовлена нестачею місць в інших дошкільних навчальних закладах, які розташовані в місті. Зараз в Березному на одне місце претендує три дитини. Тож новенький дитячий садочок зможе приняти 150 дітей, а це вісім груп та ще 30 додаткових робочих місць.

Нагадаємо, будівництво дошкільного закладу відбувається завдяки фінансуванню з Державного фонду регіонального розвитку – це близько 10 мільйонів гривень. Понад один мільйон виділять із міського бюджету. Ще раніше на об’єкт виділяли кошти з області та району, а також по програмі соціально-економічного розвитку. Загалом вартість проекту оцінюють в понад 30 мільйонів гривень.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Читати також