Рівне Медіа

На Рівненщині будують Центри безпеки громадян (ФОТО)

http://rivne.dsns.gov.ua

Забезпечити безпеку громадян – ключова функція держави!!! Тому На Рівненщині активно створюються і у найближчому майбутньому функціонуватимуть Центри безпеки громадян. Так зокрема на завершальній стадії будівництва знаходяться Центри у Біло Криницькій та Миляцькій об’єднаних територіальних громадах Рівненського та Дубровицького районів.

До «Центру безпеки громади» входитиме пожежно-рятувальна команда та представники Національної поліції, а за необхідності і фельдшерсько-акушерський пункт. Таке компактне розташування оперативних служб дозволить швидко та ефективно вирішувати питання щодо захисту населення і території громади, значно скоротить фінансові витрати об’єднаних територіальних громад на їх утримання. Така практика вже тривалий час існує в Сполучених Штатах Америки, Канаді, Німеччині та інших країнах Європи.  

Безпека громадян – найголовніше завдання. Тому створення Центрів безпеки громадян – це вже зовсім нова якість послуги, яку надає Державна служба України з надзвичайних ситуаційна рівні громади. Це можливість і спроможність громади повноцінно убезпечити життя своїх мешканців.

 Тож безпекова послуга – найперша і найголовніша для громадян, і держава має забезпечити її якісне надання на рівні громад. 

Повідомляє Головне управління ДСНС України у Рівненській області

Читати також