Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині через буревій перенесли святкування Дня міста

У Дубровиці на Рівненщині вчора, 18 липня, через негоду було перенесено частину святкової програми до Дня міста. 

Про це повідомляє polissya.org.

Близько 19.30 год. на Дубровицю налетів буревій, який супроводжувався зливою, громом і блискавками. Дубровицька міська рада перенесла святковий концерт ВіА «ТоШоНаДо» та Сашка Невже через несприятливі погодні умови.

Нагадуємо, що виступ артистів мав розпочатися о 20.00 год. на майдані Злагоди. 

"Вчора помішав дощ, то сьогодні ми співаємо у м. Дубровиця 18.30 чекаємо на майдані", - написав артист Сашко Невже 

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.