Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині чоловік вдарив ножем хрещеного батька свого сина

Володимирецький районний суд 17 лютого розглянув кримінальну справу, яка стосувалась нападу чоловіка на власного кума.

Інцидент стався 20 вересня 2021 року у Вараському районі. Згідно вироку суду, обвинувачений, якому тоді був 21 рік, разом із сім'єю святкував хрестини сина. Після заходу між ним та дружиною виникла сварка, внаслідок якої жінка вигнала чоловіка з дому. 23-річний кум чоловіка вирішив заспокоїти його і запропонував йому переночувати в своєму домі. 

Згодом чоловіки пішли в бар та клуб, де вживали спиртні напої. Близько першої години ночі обвинувачений вирішив піти додому та помиритися з дружиною. По дорозі між ним та кумом виникла сварка. За версією підсудного, хресний батько сина повалив його на землю і почав душити. У відповідь він дістав з кишені складного ножа і вдарив його двічі. 

Потерпілий втратив свідомість. На місце викликали швидку і поліцію.

За словами постраждалого, він пам'ятає момент повернення додому. Однак причину сварки та бійку згадати не може, адже випив забагато алкоголю.

Обвинувачений розкаюється у вчиненому. Відшкодував потерпілому моральні і матеріальні збитки в сумі 30000 грн., має намір ще платити за реабілітацію. Цивільний позов визнає, добровільно вже відшкодував 4000 грн.

Суд визнав винним чоловіка у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.121 КК України і призначити покарання: 5 (п`ять) років позбавлення волі.

На підставі ст.75 КК України було вирішено звільнити його від відбування призначеного покарання, з випробуванням, з трирічним іспитовим строком.

Читати також