Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині діє найвищий клас пожежної небезпеки та заборона на відвідування лісів

Ілюстративне фото

Напередодні вихідних Північно-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства звертає увагу, що у лісах Рівненської та Волинської зберігається 5 - найвищий клас пожежної небезпеки (надзвичайна пожежна небезпека), діє заборона на відвідування лісових масивів.

Також наголошують, що на період дії воєнного стану населенню заборонено відвідувати ліси та заїжджати до них автомобілями й іншим транспортом.

Лісівники закликають громадян з розумінням ставитися до заборони відвідувати лісові масиви, дотримуватися правил пожежної безпеки, відпочивати лише у спеціально відведених місцях.

Нагадуємо, що за порушення вимог пожежної безпеки в лісах передбачені штрафи для громадян у розмірі від 1530 грн, а в окремих випадках - кримінальна відповідальність.

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.