Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині діти долучилися до прибирання лісу (ФОТО)

Щороку в  третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля. Раніше ця дата була днем проведення Стокгольмської конференції, яка дала старт екологічній програмі ООН – UNEP (United Nations Environment Programme). Зараз ця програма є головним ідеологом проведення Дня довкілля у всьому світі.

Вже традиційно до Дня довкілля та в підтримку Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом», вихованці комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради активно долучаються до проведення екологічних заходів.

В цьому році вони проводились на заплавах річки Путилівка, поблизу с. Мочулки на території  Ківерцівського  національного природного парку «Цуманська пуща». Нас гостинно зустрічали працівники парку – провідний фахівець з рекреації Максим Нечипорук, інженер відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Максим Рудік, інспектор служби охорони природно-заповідного фонду «Цуманська пуща» Микола Терешкович та молодший науковий співробітник відділу науково-дослідної роботи Олександр Кукшин.

Три групи екологічного десанту, а це понад 70 гуртківців ( керівники Руслана Євпак, Анна Копил, Микола Михалюк) з 16 по 18 квітня брали активну учать у прибиранні прилеглих до заплав річки територій, розчищанні та маркуванні екологічної стежки, прибирання хмизу. Завдяки злагодженій роботі  колективу парку та гуртківців станції юних туристів  було ліквідовано чотири  сміттєзвалища!

Ще однією важливою складовою стали екологічні інформаційні сторінки, які паралельно проводили нашим гуртківцям працівники національного природного парку. Діти мали змогу поринути у таємничий світ рослин, птахів та тварин, розкрити таємниці роботи орнітологів та лісників, на практиці визначити вік дерев та провести спостереження за гніздуванням пташок і рухом найменших комах. Звісно, нікого не залишили байдужим і надзвичайні пейзажі довкілля!!!

- Сьогодні  вже стає зрозуміло, що  сучасні масштаби екологічних змін створюють реальну загрозу  життю людей, тому наша спільна навчально-виховна діяльність має бути спрямована на виховання екологічної культури підростаючого покоління, формування екологічної свідомості, що в майбутньому принесе ефективний і дієвий результат, - підсумовує координатор заходу, завідуюча методичним відділом станції юних туристів Руслана Євпак.

Читати також

15.08.2022 10 сортів батату та 1,5-метрові гарбузи: мешканка Рівненщини вирощує екзотичні фрукти та овочі

"Так, з’явилась перша грядка полуниці в плівці, яка згодом з крапельним поливом розрослася до 50 м в довжину. Таким методом Наталка тепер вирощує й інші культури, такі як перець, баклажани, томати, огірки. Усі ділянки попередньо жінка мульчує соломою, що унеможливлює ріст бур’янів та стримує вологу", — розповідають у Водоканалі. А минулоріч Наталія виростила аж 10 різних сортів батату — картоплі рожевого, фіолетового та кремового кольорів, що є гордістю українських селекціонерів. Також, на городі Наталі багато гарбузів цікавих сортів та форм. Пригадує, найважчий, який вона виростила, був вагою 35 кг і довжиною 1,5 метра. Цьогоріч частину ділянки поблизу батьківської хати жінка виділила на сою сортову, з якої робить сир тофу. Там же посіяла амарант, з насіння якого готують каші, за смаком схожі на булгур. А ще насіння амаранту додають у салати, випічку та десерти. Також засіяла поле гречки, вирощеної за екологічною технологією - невичерпне джерело білка та амінокислот, є антиоксидантом та не містить глютену. А неподалік - соняшник та поле пшениці твердих сортів, з якого потім меле борошно. Саме ця пшениця має низький глікемічний індекс, що важливо для людей, які страдають на цукровий діабет. "А окреме захоплення Наталії - це садівництво колоновидних та карликових дерев. Зокрема, сливи, груші, яблуні, персикові дерева. Також має чотири сорти малини, ожину, три різні сорти смородини і стільки ж сортів аґрусу", — йдеться у повідомленні. Але на окрему увагу на її ділянці заслуговують кущ ягоди годжі – лікарська рослина, яку впродовж багатьох років застосовували на території Китаю для лікування різних хвороб. Нині ж це ще й відомий всім суперфуд дієтичних рецептів. А також актинідія - дерево ліана з Південної Америки, плоди якого схожі на ківі