Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині до судів направили 26 позовів щодо незаконного продажу та неналежного утримання укриттів

Рівненська прокуратура направила 26 позовів щодо незаконного відчуження та неналежного продажу укриттів. 

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури. 

Загальна сума позовів - 54,9 млн гривень. 

Зокрема, скеровано 8 позовів стосовно незаконного відчуження або надання в оренду захисних споруд цивільного захисту, 3 – щодо передачі укриттів у користування за удаваними правочинами.

Ще 12 позовів стосуються визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання власників та/або балансоутримувачів споруд цивільного захисту населення привести їх у стан, що відповідає встановленим вимогам і стандартам та 2 позови щодо зобов’язання органів місцевого самоврядування взяти на облік безхазяйні протирадіаційні укриття загальною площею 435 кв м, місткістю 830 осіб.

Окрім того, до Рівненського окружного адміністративного суду пред’явлено позов про зобов’язання ініціювати розгляд питання про надання згоди на прийняття у комунальну власність споруди цивільного захисту у Рівному. Йдеться про укриття площею понад 2,5 тис. кв. м., яке може вмістити 4 тисячі людей.

Також за фактами можливої протиправної приватизації та незаконного відчуження споруд цивільного захисту окружними прокуратурами розпочато 7 кримінальних проваджень, в одному з них обвинувальний акт вже скеровано до суду.

Читати також