Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині до суду викликали матір школяра, який нецензурно доповнив фразу "Слава нації"

У Рівненській області судили підлітка, який вигукнув лайливі слова під час онлайн-святкування останнього дзвоника. Зокрема, хлопець нецензурно продовжив відому фразу "Слава нації".

Після висловлювання присутні на святкуванні громадяни були обурені. Даний випадок розглянули у Дубенському суді.

Інцидент стався 7 червня цього року. До святкування долучилися близько 100 людей. 15-річний хлопець вигукнув  "П*дець Російській Федерації", що негативно вплинуло на присутніх.

У суді матір підлітка пояснила, що того дня була на роботі. 

"Він не повинен був так казати, але зараз всі так говорять, бо війна. На сина написали заяву, бо в школі недолюблюють, оскільки він активний, коли роблять зауваження огризається. Завжди просила його, щоб змовчував, але він вживає нецензурні слова", - прокоментувала жінка.

Хлопець у суді повідомив, що вчиться середньо, на 7 балів. На останньому дзвонику сказав одне нецензурне слово. На святі були діти від 6 до 11 класу.

"Обіцяє більше не лаятися в громадському місці і під час громадських заходів, намагатиметься і дома цього не робити. Просить пробачення, буде вчитись вирішувати конфлікти, а не створювати", - йдеться у постанові суду.

Суд вирішив звільнити жінку від адміністративної відповідальності за ч.3 ст.184 КУпАП у зв`язку із малозначністю вчиненого адміністративного правопорушення та обмежитись усним зауваженням.

 

Читати також

11.08.2022 У Здолбунові земляки зустрінуть полеглого воїна Ігоря Старка

9.00 - 9.45 - Зустріч Героя в м. Здолбунів та коридор шани до площі Героїв Майдану Маршрут: вул. Шкільна –Василя Жука - Грушевського - Площа Героїв Майдану 09.45 -10.00 - зупинка на площі Героїв Майдану, прощання громадськості 10.00 - 10.30 - Переїзд до місця проведення громадянської панахиди з зупинкою біля будинку по пр. Цементників, 1 Маршрут: Площа Героїв Майдану – Грушевського - Шевченка – Заводська- пр. Цементників - Кармелюка,1 10.30 -11.00 - Громадянська панахида на площі біля міського клубу по вул. Кармелюка,1 11.00-11.40 - Супровід Героя до Свято-Георгіївського храму Маршрут: Вул. Кармелюка – Котляревського 11.40 -12.20 - Відспівування та прощання з Героєм 12.20-13.00 - Поховання Героя на кладовищі у с. Ільпінь