Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині екс-вчителька, яка 17 років працювала у школі, повернулась туди ж директоркою

Учора конкурсна комісія обрала нового керівника Дубенської гімназії №2. На цю посаду претендувало п’ятеро кандидатів, проте напередодні двоє кандидатів написали заяви про відмову від участі в конкурсі, серед них – Гончарук Юрій Михайлович, який вчора переміг на конкурсі на вакантну посаду директора Дубенської ЗОШ №3. Про це інформує Управління Державної служби якості освіти у Рівненській області.

Участь у конкурсі взяли троє кандидатів. Серед них: 

  • заступник директора з навчально-виховної роботи Дубенської ЗОШ №6 Андрійчук Ірина Валеріївна;
  • методист ВСП «Дубенський фаховий коледж культури і мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету» Свінтозельська Тетяна Іванівна;
  • колишній методист «Дубенського районного методичного кабінету» Дубенської районної ради Семенюк Алла Василівна.

Читайте також: Директор сільської школи з Рівненщини обійшов 5 конкурентів і очолив школу в Дубно

За результатами трьох етапів конкурсу, найбільшу кількість балів набрала Ірина Андрійчук, яка і визнана переможцем конкурсу.

До слова, Ірина Андрійчук 17 років (з 1997 по 2014 р.) працювала вчителем фізики Дубенської гімназії №2.

Читати також

02.06.2023 У "Вересі" оголосили імена переможців народного відбору U19

Відтак, перемоцями стали Арсен Загородній (Зборів, Тернопільська обл.), Назар Корнієць (Хмільник, Вінницька обл.), Ігор Ільчук (Пісків, Рівненська обл.), Денис Кубенко (Біла Церква, Київська обл.) та Олександр Швець (Київська обл.)! Упродовж трьох днів участь у народному відборі взяли понад сто кандидатів. Наступним умовним етапом випробування для п'яти переможців відбору стануть товариські матчі у складі юнацької команди. Після чого і буде прийнято рішення, хто з них разом з командою візьме участь у літніх тренувальних зборах.