Рівне Медіа

На Рівненщині голова сільської громади вирощує гібридний часник

Голова Вербської сільської ради Каміла Котвінська захоплюється вирощуванням екзотичних рослин. Про це повідомляє  Agronews з покликанням на Голос України.

Посадовиця розповідає, що на ділянці площею 9 сотих вона вирощує рокамболь.

“Зараз вирощую рокамболь — гібридний часник, головка якого важить до півкілограма, — розповідає Каміла Вікторівна, демонструючи фото. — Насіння привезла з Америки, вирощую за американською технологією”.

За словами сільського голови, вирощують сільгоспкультури на 50 гектарів землі (паї всієї родини), які обробляє батько-фермер Віктор Буханський.

“Тож вділив мені 9 соток під рокамболь. До речі, він потребує перегною, деревного попелу, торфокрихти й соломи. Перегній вношу під час садіння (після Покрови), попіл — при садінні, а також посипаю ним поле час від часу, торфокрихту вношу одразу після садіння. Ділянку накриваю соломою”, – продовжує пані Каміла.

Навесні солома не згортається. Вона тримає вологу, заважає росту бур’янів. Але часник пробивається крізь солому, бо він грубий, товщиною в діаметрі до 10 сантиметрів. Цього року вирощене Камілою Котвінською забрали на виставку до Києва.

Читати також