Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині громаді повернули 2 га лісу вартістю понад 8 млн гривень

Прокуратура повернула державі землі лісового фонду вартістю більше 8 млн грн.

Про це повідомляють у пресслужбі прокуратури Рівненщини.

Господарським судом Рівненської області задоволено позовну заяву керівника Дубенської окружної прокуратури в інтересах Рівненської обласної військової адміністрації до приватного підприємця про розірвання договору тимчасового користування земельною ділянкою лісового фонду та її повернення.

Попередньо, прокурорами встановлено, що у 2012 році приватному підприємцю надано в оренду на 15 років лісову ділянку на Демидівщині, площею 2 га та вартістю понад 8 млн грн для використання в культурно-оздоровчих, рекреаційних, виховних, спортивних цілях.

Проте орендар не виконав умов договору. Зокрема, він не використовував ділянку за цільовим призначенням, не вживав заходів щодо її охорони та дотримання правил протипожежної та екологічної безпеки, не підтримував належний санітарний стан, і при цьому ще й не сплачував орендної плати всупереч визначеним у договорі обов’язкам.

Відтак прокуратура, представляючи інтереси держави, ініціювала в судовому порядку повернення орендованих земель у власність держави.

Після набрання рішенням законної сили прокурори контролюватимуть його реальне виконання.

 

 

Читати також