Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині хочуть реставрувати 10 культурних пам'яток

Рівненщина запропонувала реставрувати 10 культурних пам’яток у рамках «Великого будівництва». Серед них – об’єкти національного та місцевого значення, які потребують відновлення.

Про це повідомляють у РОДА.

Про це повідомила заступниця Міністра культури та інформаційної політики України Лариса Петасюк. Сьогодні вона спільно з представниками Державного агентства розвитку туризму України відвідала Рівненщину.

«Президент України видав Указ. Документ передбачає підтримку культури, туризму та креативних індустрій на державному рівні. Також планується включення до Національної програми «Велике будівництво» культурних пам’яток. Рівненщина запропонувала 10 національних та місцевих об’єктів, які потребують реставрації. Їх відновлення планують фінансувати з різних джерел – Державного фонду регіонального розвитку, місцевих бюджетів та грантів», - зазначила Лариса Петасюк.

Серед них – обласний краєзнавчий музей, Дубенський заповідник, башта Луцька в Острозі, Клеванський замок, палаци у Великих Межирічях Острозького району, Млинові, Володимирці, Садиба Валевських у Гощі, органий зал у Рівному, обласний академічний український музично-драматичний театр. Окремо пропонують внести Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви».

Під час наради обговорили питання розвитку культури, туризму та креативних індустрій.

Читати також