Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині хочуть ввести "ковідну" амністію: що це таке і кого стосується

На Рівненщині хочуть запровадити "ковідну" амністію. Стосується вона людей, які купили сертифікат. Але потім передумали та вирішили вакцинуватися, проте їх уже не можуть вакцинувати, оскільки їхні дані внесені у систему охорони здоров'я. 

Про це на брифінгу розповіла координаторка вакцинації на Рівненщині Олена Гандзюк. 

- Таку людину вакцинують, але потім буде розслідування стосовно того, хто цей сертифікат видав. Коли людина, в якої сертифікат не відповідає реальному щепленню, звертається до лікарні з тяжким перебігом, або в людини із сертифікатом констатують смерть, так само буде проводитися розслідування з причин тяжкого перебігу та смерті пацієнта. Нині це питання - на розгляді, створюються комісії і ми чекаємо більш чітких алгоритмів в область, - роз'яснила вона.  

Читайте також: В Україні хочуть криміналізувати підробку COVID-сертифікатів

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.