Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині лікарів обвинувачують у смерті немовляти (ВІДЕО)

кадр з відео

На Рівненщині сім'я звинувачує медиків у смерті немовляти. За їхніми словами, коли вагітна Олена Ягодка звернулася з переймами, лікарі сказали, що народжувати на 37-му тижні рано, і дві доби намагалися їх припинити. Врешті дитина померла. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Чоловік стримує сльози, але руки з фото останнього УЗД донечки, тремтять. Це мала бути їхня друга дитина. За словами Юрія Ягодки, первістка дружина народила в 20, а на дівчинку чекати довелося аж 8 років. Вагітність проходила добре і вони вже обрали ім'я - Єва.

Перейми в Олени почалися раптово, але в Острозькому пологовому сказали, що вага дитини ще замаленька і народжувати рано. Щоб припинити перейми, лікарі призначили дві доби крапельниць та уколів. Олена каже, виконувала всі вказівки завідувачки пологового, але це не допомогло.

Вони 8 років чекали на донечку, але дитина народилася мертвою. На Рівненщині сім'я звинувачує медиків у смерті немовляти. Бо кажуть, коли вагітна звернулася з переймами, лікарі сказали, що народжувати на 37-му тижні рано. І дві доби намагалися їх припинити. Врешті дитина померла. 

"Прийшли міряти серцебиття, мені в середині щось як обірвалося, міряють, а його немає. Не передати словами, коли ти відчуваєш, як в тобі мертва дитина", - каже жінка.

Оскільки такі пологи небезпечні, Олену скерували до перенатального центру - за 55 кілометрів у Рівне. Швидку завідувачка пологового не знайшла і порадила їхати власною автівкою.

У Рівному лікарі викликали у Олени перейми і вона народила мертву дівчинку, вагою понад два з половиною кілограми. "Дитина задихнулася, просто не дали дитині вчасно народитися", - каже Юрій. 

"Ми отримали вагітну на госпіталізацію вже з внутрішньоутробною загибеллю. Коли наступила ця гіпоксія, чи треба було якісь заходи вживати – це питання до лікарів в Острозі", - стверджує головний лікар Рівненського обласного перинатального центру Вікторія Єнікеєва.

Читайте також: У ПАР із каналізації дістали живе немовля

Втім, запитати в Острозькому пологовому нікого. Завідувачки на роботі знайти не вдалося, її кабінет був зачинений, як і всі решта на поверсі. Слухавки вона не підіймає. Ані від журналістів, ані від підлеглих.

"Вона мене не ставить до відома де вона перебуває, телефонували їй - вона слухавку не піднімає", каже співробітник лікарні.

Поліція вже відкрила провадження за неналежне виконання медиком своїх обов'язків.

"Будуть призначені судово-медичні експертизи , а також відповідно будуть досліджуватися документи, будем вилучати в медичному закладі", - зазначає керівник слідчого відділу Острозького відділу поліції Ігор Самолюк.

До службового розслідування готуються і в райлікарні.

Від самої завідувачки пологового досі жодних вибачень та пояснень родина не дочекалася. І оскільки Олена певна, що її донечку можна було врятувати, хоче добитися аби ця лікар вже ніколи не працювала у пологовому.

Читати також