Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині лише один університет працюватиме очно?

На Рівненщині з четверга заклади освіти, де провакциновано від коронавірусу менше 80% персоналу - перейдуть на дистанційну форму навчання.

Йдеться не лише про школи та садочки, а й про вищі навчальні заклади. Профтехучилища та університети також будуть змушені працювати дистанційно, якщо вакцинувалось менше 80% працівників.

"Із 19 закладів профтехосвіти в області лише 5 закладів можуть працювати. Із 11 вищих навчальних закладів наразі лише Національний університет "Острозька академія" має кількість вакцинованих більше як 80 відсотків. Із 22 закладів фахової передвищої освіти - 7 мають більше 80 відсотків вакцинованих працівників", - зазначив заступник голови РОДА Ігор Тимошенко.

Щодо рівненських внз, то станом на сьогодні у Державному гуманітарному університеті - 75% вакицнованих, НУВГП - 67,4% вакцинованих. За словами пана Тимошенко, цей показник можуть "підтягнути" сьогодні.

По закладам фахової передвищої освіти:

  • Сарненський педагогічний фаховий коледж має 89% вакцинованих,
  • Дубенський фаховий медичний коледж - 87%,
  • Мирогощанський аграрний коледж - 80%,
  • Костопільський фаховий медичний коледж - 80%,
  • Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП - 80%,
  • Структурний підрозділ відкритого міжнародного університету розвитку людини України - 80%,
  • Західноукраїнський коледж "Полісся" - 80%.

"Там, де університети не закриваються, студенти продовжують проживання в гуртожитках і оплата проводиться за договірними умовами", - додав Ігор Тимошенко.

Загалом у області вакциновано 44 913 працівників закладів освіти. Повний цикл вакцинації пройшло 35 відсотків - це майже 16 тисяч працівників.

Читати також