Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині лісівники просять визнати наслідки негоди надзвичайною ситуацією

Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства просить визнати наслідки негоди, яка вирувала на Рівненщині 25 червня 2021 року, надзвичайною ситуацією регіонального масштабу.

"За кілька годин стихія зруйнували результати десятилітньої праці лісівників, і завдала майже 100 мільйонних збитків держаним підприємствам", - наголосив перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Михайло Прокопчук.

Майже 9 тис га лісу (247 тис м. куб.) пошкоджено в держлісфонді Рівненської області у наслідок негоди, яка вирувала в області 25 червня 2021 року.

"У разі визначення, що це надзвичайна подія регіонального масштабу, ми зможемо без бюрократичних затримок оперативно ліквідовувати наслідки негоди в наших лісах, - додав Михайло Прокопчук, - Адже на сьогодні головне завдання для працівників держлісгоспів - прибирати пошкоджені, повалені, завислі та нахилені дерева, швидко забрати з лісу деревину, яка має цінність. Адже за такої погоди ділова деревина швидко стає звичайними дровами. А це додаткові втрати для держлісгоспів".

Попередньо, найбільше збитків зазнали ДП «Березнівський лісгосп» - 2423 га, ДП «Клесівський лісгосп» - 2152 га, ДП «Соснівський лісгосп» - 960 га, ДП «Рокитнівський лісгосп» - 1018 га.

Усі пошкоджені ділянки будуть обстежуватися спеціальною комісією за участю працівників ДСЛП «Рівнелісозахист», органів місцевого самоврядування, які нададуть остаточні рекомендації щодо проведення санітарних заходів і термінів їх проведення.

Пресслужба Рівненського ОУЛМГ

Читати також