Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині масово вирубують ліс: збитки сягнули майже 20 мільйонів гривень

Ілюстративне фото

У Рівненській області у зв`язку із масовою нелегальною вирубкою лісів буде проведено інвентаризацію земель.

Про це повідомляє Суспільне.

13 грудня відбулась розширена нарада, присвячена проблемі вирубки деревини у області. До наради долучилися керівники поліції, прокуратури, лісового агенства, Держгеокадастру, екологічної служби та місцевих рад.

Загалом упродовж 2021 року на Рівненщині незаконно вирубали більше трьох тисяч дерев. Збитки від такої діяльності сягають 19 мільйонів гривень. За рік правоохоронці зареєстрували біля десяти кримінальних проваджень за вирубку без дозвільних документів.

Під час наради було прийнято рішення визначити "ефективного користувача земель", де і проходять нелегальні порубки. Для цього буде проведено інвентаризацію земель. Сформують ділянки, які передадуть у постійне користування з охороною.

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.