Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині майбутні візажисти та перукарі влаштували майстер-клас

Слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, котрі опановують професії сфери послуг, обов’язково виїжджають із майстер-класами у різноманітні місця – навчальні заклади, реабілітаційні центри, санаторії і госпіталі, будинки особливих мешканців і школи-інтернати.На таких заходах відшліфовуються не лише професійні навички, але, що головне, набуваються комунікаційні та важливі людські якості.

Так, слухачі навчально-виробничого комплексу РЦПТО ДСЗ, що на вул. І.Підкови,17а у Рівному, - майбутні візажисти та перукарі, під час виробничого навчання побували у Центрі реабілітації в селищі Олександрія. У спеціалізованому пансіонаті для людейіз обмеженими можливостями та особливими потребами слухачі створили справжній салон різноманітних послуг! Майбутні майстри не лише відпрацьовували вміння робити масаж та депіляцію обличчя, наносити віковий макіяж, виконувати стрижки, але й подарували особливим клієнтам тепло своїх сердець, лагідність рук та невеличкі перевтілення, які так необхідні для гарного настрою.Із слухачами працювала  майстер виробничого навчання Катерина БеляєваМайбутні візажисти Головачик ІлонаПлясковська МаринаБогінська Алла,Тихонюк ІринаСмалюк Яна,Олива БогданаКатюшець Ольга,Бойчук ОксанаЛевчук ОльгаРумик Оксана та Дорощук Тетяна задоволені новим форматом роботи, адже відпрацювали важливі професійні навички на високому рівні та оперативно. Майбутні перукарі Деліславова Юлія т аКолесник Марія також успішно впоралися із роботою: їхні стрижки сподобалися мешканцям центру, а отже свої перші професійні кроки ті зробили впевнено і натхненно.

Навчання у РЦПТО ДСЗ триває без перерв на канікули, щоразу формуються нові і нові групи слухачів, отож благодійні виїзні акції й надалі будуть головним містком між майбутніми професійними майстрами і вдячними клієнтами.

Читати також