Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині майже 6 тисяч школярів подали заявки на пробне ЗНО

У Рівненській області завершено набір та навчання персоналу, який працюватиме на пунктах пробного ЗНО-2022, що відбудеться 19 та 26 березня. 

Повідомляють у Рівненській ОДА.

За інформацією освітян, із 14 тисяч випускників закладів загальної середньої освіти Рівненщини, заявки на участь у пробному тестуванні подали майже 6 тисячі осіб на 8 предметів. 

На один предмет зареєструвалися 3 тисячі учасників, на два – майже 2 тисячі.

Найменше бажаючих скласти пробне ЗНО з географії – 57, фізики – 51, німецької мови – 7, французької мови – 1.

Найпопулярніші предмети:  українська мова і література –  2 509 осіб, математика – 1 635, українська мова – 837, англійська мова – 982. 

Вже визначено 36 закладів освіти, на базі яких проходитиме пробне ЗНО. 

19 березня працюватимуть 18 пунктів, а 26 березня – 20 пунктів.

Вони функціонуватимуть  15 містах та селищах.

Читати також

04.12.2023 На рівненський "Авангард" незабаром можуть повернутись глядачі

Як зазначається, Кабмін на засіданні 1 грудня доручив Мінмолодьспорту, МВС та безпековим органам розробити порядок допуску глядачів на трибуни із додержанням безпекових умов. Наразі ми спільно з МВС, безпековими відомствами та обласними військовими адміністраціями розробляємо алгоритм, який зробить спортивні заходи доступними та максимально безпечними для глядачів. Мінмолодьспорту звертає увагу, що після погодження усіх деталей для впровадження цього рішення, Міністерство окремо оголосить, коли глядачі зможуть повернутись на трибуни, - йдеться у повідомленні. Очільник Мінмолодьспорту підкреслив, що допущення глядачів на трибуни допоможе розвивати спортивну галузь, покращить фінансовий стан спортивних організацій та зарядить уболівальників емоціями, які можна отримати лише на стадіоні. - Повернення уболівальників допоможе стадіонам та клубам знову бути фінансово спроможними, та й жодна телетрансляція повністю не замінює емоції стадіону. Але першочергове питання для нас - безпека глядачів та спортсменів, - зауважує Матвій Бідний.