Рівне Медіа

На Рівненщині мінеральну воду розливають з порушеннями

фото - Фейсбук

Дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки у Товаристві з обмеженою відповідальністю «ВОДОГРАЙ» перевірили фахівці Управління Держпраці у Рівненській області. На жаль, у виробничих цехах з розливу відомої брендової води виявили понад 50 порушень. Зокрема:

- відсутній дозвіл на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, що експлуатуються в товаристві, а саме: технологічне устаткування харчової промисловості, перелік якого визначений Кабінетом Міністрів України від 26.10.2011р. № 1107; на експлуатацію електроустановок напругою понад 1000 В;

- відсутня декларація відповідності на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки згідно з переліком машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, а саме: навантажувач MITSUBISHI;

- відсутня експертиза на відповідність придбаного за кордоном технологічного устаткування харчової промисловості (машина для видування пляшки L-B 3, наливна машина ZG 4-4-2 та інші.

- знято частину захисного обладнання з лінії розливу VodograyMachine модель QGF

У майстерні на заточувальному верстаті відсутні захисні пристрої (екрани), зблоковані з пуском верстата. В електрогосподарстві не проведено: експертне обстеження силового трансформатора ТМ-250 кВА КТП-808 із закінченим граничним строком експлуатації; випробування та вимірювання електроустановок; опосвідчення стану безпеки електроустановок.

Керівника підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності. Порушення на виробництві «Водограй» оперативно усувають.

Читати також