Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині можуть ввести надзвичайний стан через мігрантів з Білорусі

У прикордонних областях, в тому числі і на Рівненщині, можуть ввести надзвичаний стан. Про це повідомив очільник МВС Денис Монастирський

- Визначені місця дислокації для посилення прикордонної служби, Національної гвардії, національної поліції. Визначено взаємодію територіальної оборони, громадських формувань. Саме вони будуть захищати наш державний кордон. Ми бачимо в цьому необхідність. Пропрацьовані різні сценарії цих дій, навіть до запровадження надзвичайного стану, - сказав він. 

Він додав, що для охорони кордону залучати додаткові військові сили зі Сходу та Півдня України не будуть. 

Тобто все, що там передбачено, воно залишається. Люди залишаються там захищати Україну, - сказав глава відомства. 

За словами Монастирського, головною стратегічною метою України на наступні два роки є укріплення державного кордону із Білоруссю. 

Нагадаємо, міграційна ситуація на кордоні Польщі та Білорусі почала загострюватись з 9 листопада. Група мігрантів із Сирії, Іраку, Лівану почали проривати польський кордон. У Польщі та країнах ЄС звинувачують білоруську владу у штучному створенні міграційної кризи з метою ведення гібридної війни проти європейських країн. 

Читати також

24.09.2023 «Унітаз - не смітник»: у Здолбунові мешканців багатоповерхівки закликали не викидати відходи у каналізацію

Одним із яскравих прикладів господарського недбальства споживачів та тим самим нанесення шкоди самим собі, є постійне і систематичне засмічення системи централізованого водовідведення багатоквартирного житлового будинку по вул. Шкільна, 31. Протягом минулого тижня зафіксовано три виклики бригади підприємства для прочищення дворової мережі каналізації за вказаною адресою.  Працівниками  виконано  прочищення оглядових колодязів від  землі та залишків будівельного сміття.  Механічним способом прочищено мережу від піску, осаду, вилучено з неї ганчірки великого розміру та інше побутове сміття, відрегульовано роботу системи централізованого водовідведення вцілому.  За виконані роботи ОСББ виставлено рахунок, згідно калькуляцій. Наступного дня мережу знову було засмічено.  Здійснено виїзд бригади підприємства; Мережу прочищено вже з допомогою каналопромивочного апапату високого тиску; Знову виставлено рахунок ОСББ. Учора, 22 вересня, мережу знову засмічено. Бригада вкотре виїхала і виконала свою роботу, знову підприємством буде виставлено рахунок за надані послуги, рахунок який зрештою буде оплачено з коштів мешканців житлового будинку по вул.Шкільна, 31 "Закликаємо наших абонентів до здорового глузду. Не викидайте в санітарні прилади сміття, яке не підлягає змиванню! Не створюйте несприятливих умов для якісних і безперебійних послуг з водовідведення!Пам'ятайте, що за умови експлуатації каналізації за призначенням, можна уникнути  оплати численних рахунків"