Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині на міжнародній трасі латають вибоїни: весною планують середній ремонт (ФОТО)

За минулі два тижні, коли в Рівненській області були часті перепади температури повітря,  на дорогах краю з'явились проблеми. Так, у місцях найбільшого зносу шару щебенево- мастикового асфальтобетону, здебільшого в правих смугах, де роками майже безконтрольно і досить інтенсивно рухаються ваговози, котрі, як правило, не дотримуються встановлених обмежень як по загальній масі, так і по навантаженню на вісь, почала досить швидко утворюватись ямковість. Про це повідомили в Службі автомобільних доріг Рівненської області.

"Щоденно по всій протяжності дороги М-06 в межах області працює 10 бригад дорожніх робітників. Із застосоуванням допустимого в таку погоду методу - холодним асфальтобетоном роблять все можливе, для якнайшвидшого відновлення не лише безпечного а й комфортного стану проїзду", - йдеться у повідомленні дорожників.

Вже з весни, з початком будівельного сезону, планують замінювати верхній шар покриття на найбільш "розбитих" ділянках. Роботи виконуватимуться в рамках поточного середнього ремонту окремих ділянок дороги, де вже пройшли процедури закупівлі та є договори з підрядником.

Нещодавно на трасі Київ-Чоп у Рівненській області житель Львова втрапив у метрові вибоїни та пошкодив авто. 

Читати також