Рівне Медіа

На Рівненщині надходження ПДВ зросли на понад 40 відсотків

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що протягом січня 2020 року платниками ПДВ  області забезпечено збір податку на додану вартість до державного бюджету у сумі 179,7 мільйонів  гривень. У податковій службі області відзначають позитивну динаміку щодо збільшення рівня декларування та збору податку на додану вартість.  Приріст надходжень склав 52,1 млн. гривень, або 40,8 % до відповідного періоду минулого року.

Податківці області  зазначають, що частка надходжень цього податку до Державного бюджету  за січень склала понад 56%, а  ріст його сплати – найкраща оцінка ефективності електронного адміністрування  ПДВ.

Одним з факторів збільшення надходжень ПДВ до державної скарбниці є результативна робота Системи автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризику, яка дозволяє блокувати реєстрацію ризикових податкових накладних, руйнувати схеми з формування фіктивного податкового кредиту, що забезпечує збільшення обсягів декларування ПДВ та сплати до бюджету.

Читати також