Рівне Медіа

На Рівненщині нагородили активних членів громади відзнаками (ФОТО)

http://03656.com.ua

На Дубенщині вручили почесні нагороди «Золотий колос». Про це повідомляє інформаційний портал м. Дубно.

Традиційно під час фестивалю «З народної криниці» кращі мешканці, підприємці, керівники Дубенщини отримують почесні відзнаки. Цьогорічне свято не стало винятком. І втринадцяте у районі обрали та нагородили Золотим колосом 16 номінантів, що перемогли у рейтингу громадської шани з однойменною назвою «Золотий колос». Нагороди вручали працівники відділів та управлінь, керівники районної ради та райдержадміністрації, заступники голів обласної ради та адміністрації, народні депутати Ірина Луценко та Олександр Дехтярчук, благочинний УПЦ КП, військовий комісар, гості з Польщі та Демидівщини.

Зокрема, переможцями номінації «Захист Батьківщини» стали учасник антитерористичної операції Павло Ніколайчук та військовослужбовець, водій відділення забезпечення Дубенського об’єднаного міського військового комісаріату Олександр Чех.

Кращим товаровиробником обрали фермерське господарство «Гомін землі», керував яким уже покійний Ігор Клемпоуз. Почесну нагороду отримала дружина – Марія Клемпоуз. А кращим господарством району – товариство з обмеженою відповідальністю «Дубенська аграрна компанія», що за 2 роки існування стало одним з найбільших та ефективних господарств.

Перемогу у номінації «Служіння громаді» виборола директор Листвинської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. Валентина Левченко. Найбільше «Серце віддає дітям» директор Дубенської районної станції юних туристів» Ігор Кравець, а «Стежину до вершини знань» прокладає директор Повчанської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ст.. Тетяна Кохан.

Кращим у номінації «Нашому роду нема переводу» визнали акомпаніатора відділу культури і туризму Дубенської районної державної адміністрації Василя Бережанського.

«Я радий, що отримав цю нагороду, мені надзвичайно приємно. І перш за все, я вдячний усім учасникам з якими я працював. На Франківщині говорять так: «Щастя – це коли ти Богу більше дякуєш, аніж просиш», то я хочу подякувати усім учасникам з якими я мав честь працювати. Вони найкращі, я їх всіх люблю», – ділиться враженнями після нагородження Василь Іванович.

Найвірнішою Гіппократу виявилась лікар загальної практики, сімейний лікар Вербської амбулаторії  загальної практики сімейної медицини Мирослава Хмара. Відому авторку, членкиню Національної спілки письменників України Любов Пшеничну визнали переможцем номінації «Душі криниця».

Найефективнішим керівником цьогоріч став директор Мирогощанського будинку-інтернату Григорій Буркацький. Про свою нагороду чоловік говорить скромно:

«На цю номінацію мене подавали уже, мабуть, років 5-6 підряд. А цього разу я її отримав, що було несподівано. Враження, звичайно, хороші. Приємно, що керівництво громади, району помітило керівника, який працює ефективно і який має мету. Як мені вдалось перемогти у номінації – складне запитання. На посаді працюю 14 рік і буваю у таких закладах, на зразок нашого, в Європі і бачу новації. Хоч і в нас невелика установа, але хочеться їх впровадити у своєму закладі. До кінця року маємо відкрити новий житловий корпус з реабілітаційним блоком, який надаватиме послуги для людей з інвалідністю на території Рівненської області. Аналогів такого закладу – немає в Україні».

Кращою громадою району стала Майданська сільська рада.

А кращим серед сільських голів обрали очільника Мильчанської сільської ради Юрія Міщука. Посадовець відзнаку отримав вдруге, 4 роки тому його обрали переможцем у номінації «Служіння народу».

«Золотий колос – це не моя особиста перемога, це нагорода всіх наших жителів, підприємців, які зареєстровані на території і вносять невеличку лепту, щоб щось в селі робилось і села розвивались. Якщо чесно, то я навіть трішки посперечався з керівництвом району, так як вважаю, що є достойніші, громади, які мають мільйонні доходи і роблять на своїй території великий об’єм робіт. Але тут враховувались інші критерії, – зазначає про свою перемогу Юрій Пилипович. – У нас мальовнича природа, прекрасні місця, дай нам хорошу дорогу і на наших горах можна робити маленький Буковель».

Переможцем номінації «Спортивна гордість Дубенщини» став тренер-викладач Дубенської районної дитячо-юнацької спортивної школи Віктор Мушировський.

У номінації «Кращий підприємець» перемогли приватні підприємці Микола Намчук та Юрій Томко.

Вручення почесних відзнак «Золотий колос» супроводжувалось піснями, танцями та грою на музичних інструментах творчих колективів і солістів Дубенщини. А завершилось нагородження кращих мешканців виступом артиста NAZARIY (Микола Бобрик) з Рівного, який півгодини дивував присутніх своїм голосом та піснями.

 

Читати також