Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині не можуть домовитися про створення Вербської ОТГ

Чому затримується створення Вербської ОТГ у Дубенському районі

Відповідь на це питання шукали консультанти з питань децентралізації Проекту ПУЛЬС, місцеві мешканці трьох сільських рад, які мають об’єднатися, та голова Дубенської районної ради.  Передбачено, що Вербська громада об’єднає три сільських ради – Вербську, Стовпецьку і Птицьку. Спільно фахівці з’ясували, які перестороги та побоювання мають мешканці. Водночас роз’яснили переваги вже об’єднаних громад.

Голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк переконаний – назад дороги немає. У нас вже майже увесь район об’єднався. Ті громади що утворилися першими показують досить непогані результати. Вони активні, шукають нові можливості, та покращують життя людей на селі вже сьогодні.

Виконавчий директор Рівненського РВ АМУ Тетяна Грещук розповіла про реальні успіхи громад, якими пишаються мешканці. Там де ще вчора практично нічого не було, вже сьогодні зроблено чимало: встановлюють освітлення вулиць, частково ремонтують дороги, закуповують та встановлюють нове обладнання.

Консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер детально зупинилася на фінансових питаннях планування бюджету громади, та її видатків. Відповіла на питання присутніх щодо розподілу дорожнього фонду, утримання позашкільної освіти -  музичної школи та гуртка авіа-моделювання.

Консультанти переконані,що Вербська громада у складі трьох сільських рад є спроможною. Але, як з’ясувалося у ході розмови, не всі бажають такого об’єднання. Відтак із готовим і прийнятим рішенням Вербської ради громада і досі не утворилася, адже інші ще й досі не визначилися.

Повідомляє Офіс реформ Проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ

Читати також