Рівне Медіа

На Рівненщині незаконно добували пісок у великих об'ємах

Працівники прокуратури Рівненської області спільно із співробітниками Головного управління Національної поліції в Рівненській області та Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України 05.09.2018 виявили та припинили незаконний видобуток піску на території Костопільського району.

Місцем нелегального видобування корисних копалин стала земельна ділянка, що знаходиться на території Малолюбашанської сільської ради. Незаконні роботи проводились у промислових об’ємах. На місці правоохоронцями виявлено та вилучено важку техніку – екскаватор, який використовувався для видобування та завантаження піску.

За результатами проведених заходів розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом безгосподарського використання земель (ознаки кримінального правопорушення, що передбачене ст.254 КК України).

Нині встановлюється сума спричинених державі збитків та тривають невідкладні слідчі дії щодо встановлення причетних до вчинення кримінального правопорушення осіб та арешту важкої техніки.

Відповідальність за вчинення даного злочину передбачена у вигляді штрафу до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

Читати також