Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині оголосили конкурси на директорів трьох музеїв

Відповідно до Законів України «Про культуру», «Про музеї та музейну справу», «Про охорону культурної спадщини» Рівненська обласна рада з 26 квітня 2018 року оголошує конкурс на посади директорів комунальних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області:

- комунального закладу  «Культурно-археологічний центр «Пересопниця» Рівненської обласної ради;

- комунального закладу «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради;

 - комунального закладу «Державний історико-культурний заповідник м. Острога» Рівненської обласної ради.

Загальні вимоги до кандидатів:

вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. 

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

         заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

        автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

           копія документа, що посвідчує особу;

           копії документів про вищу освіту; 

           два рекомендаційні листи довільної форми; 

           мотиваційний лист довільної форми.

 До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

- визнані в установленому порядку недієздатними або їх дієздатність обмежена;

- мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- є близькими особами або членом сім’ї керівників органу управління.

        Документи приймаються протягом 30 календарних днів із дня опублікування оголошення з 26 квітня по 25 травня 2018 року за адресою:

м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. № 120 (управління культури і туризму облдержадміністрації).        

        За довідковою інформацією  щодо проведення конкурсу звертатися  за адресою:  м. Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 115, 120, тел. (0362) 26-24-13,  26-59-07.

     Відповідно до вимог статті 21 Закону України «Про культуру» управління культури і туризму облдержадміністрації приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсних комісій.

 

 

Читати також