Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині паспорти оформляють без черг

Минулого місяця громадяни оформили 3,6 тисяч – ID-карток та понад 2 тисячі закордонних паспортів. Про це інформує державна міграційна служба у Рівненській області.

Біометричні документи в Рівненській області можна оформити у будь-якому з 18-ти територіальних підрозділів Міграційної служби.

У період карантину оформити ID-картки можна за місцем звернення, а не за місцем реєстрації, як було передбачено раніше.

Читати також

08.12.2022 Третяк вперше за час війни виїхав за кордон

Як зазначає міський голова, 7 грудня він взяв участь у міжнародному форумі World for Ukraine, присвяченому допомозі Україні, що проходить у місті Жежув (Польща). За слова мера Рівного, на форумі він спільно з міськими головами Львова, Миколаєва, Тростянця та інших "відстоювали та лобіювали інтереси України та наших муніципалітетів". - Вдалося розширити коло потенційної підтримки. Зокрема мерами інших міст Польщі, Німеччини, США, налагодити взаємодію щодо охорони здоров'я та технічній підтримці нашого міста. Хочу зазначити, що за час війни польський народ дійсно став для нас братнім народом. Попри воєнне вторгнення, наступ на Київ посол Польщі в Україні,добрий мій друг, Бартош Ціхоцький єдиний хто не покинув країну в такий складний час, залишився в Україні та гідно з нами пройшов усі випробування, - розповів Олександр Третяк.