Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині патрульні знайшли чоловіка, котрого дві доби шукали на Тернопільщині

На Рівненщині патрульні виявили чоловіка, котрго дві доби розшукували у Тернопільській області. 

Пр це повдіомляють у пресслужбі патрульної поліції області. 

Цей випадок трапився уночі, декілька днів тому, поблизу села Любомирка.

На узбіччі інспектори помітили чоловіка. Він виглядав розгубленим та безпорадним і так і не зміг нічого пояснити патрульним.

Проте їм вдалося дізнатися номер його рідних, які розповіли, що шукають його уже дві доби.

Також дізналися, що проживає він у Тернопільській області та має проблеми зі здоров'ям. Оскільки ніхто не міг по нього приїхати, то поліцейські відвезли громадянина у пункт обігріву, напоїли чаєм, а зранку купили квитки додому і проінструктували водія, щоб той сказав йому, де потрібно вийти.

Читати також

29.03.2023 НАЗК склало на Третяка протокол про корупцію

Зокрема під час передвиборчої кампанії Марія Корнійчук внесла вибочого фонду Олександра Третяка 45 тисяч гривень. Уже після своєї перемоги Олександр Третяк призначив Марі Корнійчук своєю радницею. Та відразу ж після цього встановив їй надбавку у 50 % від посадового окладу. Таке ж розпорядження видавалось мером Рівного і 5 січня. У квітні 2021 року Марію Корнійчук за пропозицію Олександра Третяка призначили керуючою справами міськвиконкому. На сайті міськради оприлюднені кілька розпоряджень про призначення Марії Корнійчук надбавок та виплати матеріальної допомоги. ЗАа це НАЗК склало протоколи про корупційні» адмінправопорушення – за частинами 1 та 2 статті 172-7 КУпАП. У першій частині йдеться про неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів. Покарання за це - штраф від 1 700 до 3 400 гривень. Друга частина – це вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів. Передбачене покарання – штраф від 3 400 до 6 800 гривень. Протоколи уже надіслали до Рівненського міського суду. Їх розглядатиме суддя Святослав Рогозін. Початок розгляду справи - 30 березня, о 10-ій годині.