Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині пенсіонер, який систематично ображав колишню дружину, отримав умовний термін

Фото з відкритих джерел, ілюстративне.

Пенсіонера із Рівненщини покарали за систематичне вчинення домашнього насильства. Так, з вироку суду відомо, що уродженець села Берестя, що на Дубровиччині, систематично, у період часу з 17 січня 2021 року по 7 липня 2021 року, вчиняв відносно колишньої дружини акти психологічного домашнього насильства, що призвело до психологічних страждань, погіршення якості життя потерпілої.

Зокрема, з тексту вироку відомо, що він, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, 17 січня 2021 року о 20:00 год., вдома безпричинно висловлював словесні образи, погрози, нецензурні слова, чим принижував жіночу честь та гідність колишньої дружини.

Продовжуючи свої злочинні діяння, 18 січня 2021 року о 13:00 год., усвідомлюючи характер своїх протиправних дій, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння, за місцем свого та потерпілої проживання, безпричинно розпочав словесний конфлікт з жінкою, в ході якого висловлював у адресу потерпілої образливі нецензурні слова, заподіявши шкоди психічному та фізичному здоров`ю.

14 лютого 2021 року о 23:00 год., систематично, умисно та цілеспрямовано знову вчинив акт психологічного насильства щодо своєї колишньої дружини, яке проявлялось у психологічному тиску та погрозах.

Окрім цього, 15 лютого 2021 року о 17:00 год., вчетверте, пенсіонер вчинив відносно екскоханої психологічне насильство, яке проявлялось у погрозах фізичною розправою та ображанні нецензурною лайкою, що призвело до фізичних і психологічних страждань останньої, погіршення якості її життя, що виявилося у формі втоми, фізичного дискомфорту, втрати повноцінного сну та відпочинку, негативних переживань, втрати самооцінки та позитивних емоцій.

У той же час, відповідно до постанови Дубровицького районного суду Рівненської області від 23 лютого 2021 року чоловіка було притягнуто до адміністративної відповідальності за дрібне хуліганство.

Продовжуючи систематично та цілеспрямовано свої злочинні наміри, не ставши на шлях виправлення, 7 липня 2021 року о 23:00 год., повторно вчинив психологічне насильство відносно колишньої дружин.

Правоохоронці кваліфікували його дії як домашнє насильство.

У залі суду пенсіонер підтвердив, що вчиняв відносин ексдружини домашнє насильство, але факт погроз фізичною розправою – заперечував. Чоловік розкаявся і запевняв суд, що такого більше не повториться.

Їх спільний син розповів, що з початку 2021 року батько почав зловживати алкогольними напоями. Від його неправомірних дій страждала вся сім`я, однак найбільше потерпала його матір.

Суд визнав його винним у вчиненні домашнього насильства і призначив покарання у вигляді обмеження волі на 1 рік. На підставі статті 75 Кримінального кодексу України його звільнили від відбування покарання з випробуванням із встановленням іспитового строку 1 рік. 

Читати також

24.09.2023 У Костополі на знак пам`яті про загиблого воїна облаштували спортивний майданчик

Відтепер діти зможуть грати у баскетбол, футбол та інші ігри на оновленому покритті.. Спорудили його на вулиці Хмизопільській. Майданчик побудував Благодійний Фонд, а зробили на знак пам'яті про загиблого Героя Андрія Корнійчука. У лютому 2023 року військовий загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині. Майданчик буде перебувати на балансі Костопільської міської ради.

24.09.2023 У Здолбунові мешканців багатоповерхівки закликали не викидати відходи у каналізацію

Одним із яскравих прикладів господарського недбальства споживачів та тим самим нанесення шкоди самим собі, є постійне і систематичне засмічення системи централізованого водовідведення багатоквартирного житлового будинку по вул. Шкільна, 31. Протягом минулого тижня зафіксовано три виклики бригади підприємства для прочищення дворової мережі каналізації за вказаною адресою.  Працівниками  виконано  прочищення оглядових колодязів від  землі та залишків будівельного сміття.  Механічним способом прочищено мережу від піску, осаду, вилучено з неї ганчірки великого розміру та інше побутове сміття, відрегульовано роботу системи централізованого водовідведення вцілому.  За виконані роботи ОСББ виставлено рахунок, згідно калькуляцій. Наступного дня мережу знову було засмічено.  Здійснено виїзд бригади підприємства; Мережу прочищено вже з допомогою каналопромивочного апапату високого тиску; Знову виставлено рахунок ОСББ. Учора, 22 вересня, мережу знову засмічено. Бригада вкотре виїхала і виконала свою роботу, знову підприємством буде виставлено рахунок за надані послуги, рахунок який зрештою буде оплачено з коштів мешканців житлового будинку по вул.Шкільна, 31 "Закликаємо наших абонентів до здорового глузду. Не викидайте в санітарні прилади сміття, яке не підлягає змиванню! Не створюйте несприятливих умов для якісних і безперебійних послуг з водовідведення!Пам'ятайте, що за умови експлуатації каналізації за призначенням, можна уникнути  оплати численних рахунків"