Рівне Медіа

На Рівненщині перевізники хочуть підвищити ціни за проїзд

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

Сьогодні, 16 грудня, під час брифінгу перший заступник голови РОДА Сергій Подолін розповів про настрої перевізників у області. Зокрема, чиновник прокоментував, чи буде працювати транспорт під час локдауну і чи підвищать ціни за проїзд.

"Без перевізників ми не вирішимо соціальне питання переміщення громадян, тому що це і закупівля продуктів харчування, це і ліки та інші важливі для життєдіяльності речі. На сьогодні, згідно інформації Міністерства інфраструктури, під час локдауну не планується зупинка транспорту. Існують і будуть існувати вимоги стосовно перевезення людей - мають бути заповнені тільки сидячі місця в транспорті", - зазначив пан Подолін.

Крім того, чиновник зауважив, що вже були звернення до управління інфраструктури від перевізників про підняття цін на проїзд, адже карантинні вимоги мають наслідки для перевізників. 

"Дійсно, це є малий і середній бізнес, який ми повинні підтримувати. Перевізники - це, здебільшого, приватники. В кожного є, крім транспорту, ще проблеми його утримання, ремонту, технічного забезпечення. Наразі скажу, що звернення щодо підвищення цін були, такі думки існують, але реальних дій по підняттю вартості немає. Влада зацікавлена у повноцінній роботі транспорту", - зазначив Сергій Подолін.

Читати також