Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині пішла з життя колишня директорка Острозького краєзнавчого музею

У місті Острог на Рівненщині вчора, 21 жовтня, пішла з життя директор Острозького краєзнавчого музею (1968-1981 рр.), Державного історико-культурного заповідника м. Острога (1981-1987 рр.), педагог - Руй Раїса Федорівна. Жінці був 81 рік.

"ЇЇ невтомна праця на благо музею та заповідника мали і мають сьогодні велике значення для культурного розвою нашого древнього міста, збереження його пам’яток архітектури місцевого і національного значення", - зазначили колеги покійної на сторінці Острозький замок.

Народилася Раїса Федорівна 1939 року в селі Солов’є Славутського району на Хмельниччині. Освіту педагога здобувала в Острозькому педагогічному училищі, яке згодом перевели в Костопіль. Викладала в школах Рівненщини. Вищу освіту отримала після закінчення Львівського державного університету імені Івана Франка, де заочно навчалася на історичному факультеті.

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.