Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині податки на доходи складають 70 відсотків надходжень місцевих бюджетів

За дев’ять місяців 2020 року платники податків Рівненщини сплатили до зведеного бюджету 3685,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. З них 921,5 млн. грн. перераховано до державного бюджету України, відповідно місцеві громади отримали 2764,4 млн. грн. цього податку.

Про це повідомляють у податковій службі.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається 9,2 відсоткове зростання надходжень ПДФО до бюджетів усіх рівнів. У цифрах – це додатково 311,3 млн. грн., зокрема до державного бюджету + 77,8 млн. грн., до місцевих бюджетів +233,5 млн. гривень.

«Податок на доходи фізичних осіб продовжує зберігати позицію найвагомішого за обсягом джерела наповнення дохідної частини місцевих бюджетів – його надходження складають 70,2 відсотки усіх надходжень місцевих бюджетів. Саме тому в легалізації заробітної плати мають бути зацікавлені не лише фахівці податкової служби краю чи представники влади, а й всі мешканці територіальних громад. Оскільки розмір фінансового забезпечення соціально-економічних програм на місцевому рівні знаходиться в прямій залежності від розміру надходжень цього податку», – наголошує начальник ГУ ДПС у Рівненській області Віталій Чуй.

Читати також