Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині погіршиться погода: дощі литимуть до кінця тижня

Перший циклон зміститься на територію Рівненщини у середу, 14 квітня. На зміну теплій та малохмарній погоді прийде активний атмосферний фронт, який принесе похолодання та помірні, місцями значні, опади. Про це інформує Укргідрометцентр.

Найсуттєвіше зниження температури очікується у четвер, 15 квітня. Упродовж доби на Рівненщині повітря охолоне до +4 градусів. На крайньому заході України ймовірний мокрий сніг.

За інформацією синоптиків Укргідрометцентру, перший циклон майже без паузи передасть "естафету" другому. Дощі збережуться до кінця тижня. Денна температура не перевищуватиме 12 градусів тепла, вночі буде близько +5.

Такий характер погоди пануватиме по всій території країни.

Читайте також: Вночі на Рівненщині передають заморозки

Читати також

25.03.2023 В‘язень колонії на Рівненщині отримав додатковий строк за відмову мити підлогу

Характеризують його, як особу, відносно якої неодноразово застосовувались заходи дисциплінарного характеру, в тому числі у виді поміщення до дисциплінарного ізолятору. Однак, як зазначають на шлях виправлення не став, продовжив допускати порушення правил та умов відбування покарання та здійснив злісну непокору законним вимогам адміністрації державної установи «Катеринівська виправна колонія (№46)». Зокрема, 27 січня 2023 року, де згідно з затвердженим графіком чергувань засуджених, відповідно до вимог ч.5 ст.118 Кримінально- виконавчого кодексу, він був черговим по прибиранню житлових та підсобних приміщень відділення, прилеглої території локальної дільниці на січень місяць 2023 року засуджений мав зробити вологе прибирання кімнати виховної роботи відділення СПС №3 від виконання якої засуджений категорично відмовився. Своїми діями він вчинив злісну непокору законним вимогам адміністрації установи виконання покарань. Пояснювати причину небажання прибирати відмовився. Відтак, Сарненський районний суд визнав його винним у вчиненні злочину, передбаченого ст.391 КК України та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на один рік.