Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині поліцейські офіцери громади з`являться ще у 14 громадах

На Рівненщині проект "Поліцейський офіцер громади" реалізовується уже четвертий рік поспіль.

Наразі його учасниниками є 35 із 64 громади області, у яких служать 59 поліцейських. 

Про це повідомляють у ГУ НП у Рівненській області. 

Учора, дев'ятого березня, до проєкту долучилися іще 14 громад із Сарненського, Вараського та Рівненського районів, голови яких підписали із ГУНП в Рівненській області меморандум про співпрацю та партнерство.

«У реалізації безпекових ініціатив ми продовжуємо збільшувати поліцейську присутність в громадах та за сприяння і підтримки Рівненської ОВА, спільно з органами місцевої влади впроваджуємо важливий проєкт «Поліцейський офіцер громади, — зазначив керівник поліції області Олександр Ганжа. — В умовах воєнного стану поліція докладає максимум зусиль, щоб жителі громад почувалися в безпеці. Служіння громаді та довіра її мешканців — це і є основний показник роботи і влади, і правоохоронців».

Як додав головний поліцейський Рівненщини, для посилення заходів із національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії, Головне управління Національної поліції в Рівненській області ініціювало впровадження проєкту на території Сарненського та Вараського районів, які межують із республікою білорусь. Стати учасником проєкту виявила бажання і Березнівська громада. Тобто загалом до проєкту долучаються 14 громад.

Учасники зустрічі обговорили етапи реалізації проєкту, у тому числі й щодо вирішення питань матеріально-технічного характеру. Олександр Ганжа також поспілкувався із представниками органів місцевого самоврядування про криміногенну ситуацію, забезпечення обороноздатності на території Рівненщини. Також із т.в.о начальника Рівненської ОВА Сергієм Подоліним вручив відзнаки очільникам громад за активну співпрацю, надання дієвої допомоги у забезпеченні правопорядку.

Читати також