Рівне Медіа

На Рівненщині поліцейські виявляють незаконні посіви маку

Працівники поліції міста Здолбунів, 7 липня, на присадибній ділянці жительки села Стара Мощаниця виявили незаконний посів снодійного маку у кількості 453 рослини, інформує Національна поліція Рівненської області

А напередодні поліцейські сектору реагування патрульної поліції Сарненського відділення у селі Труди виявили на присадибній ділянці місцевої жительки 159 рослин маку. Загалом на Сарненщині вилучено 827 рослин маку та 75 коноплі. 

Окрім того, незаконні посіви поліцейські виявили у Вараському районі — 644 рослини маку та 38 рослин коноплі, а на Дубенщині — 1525 рослин маку. 

У загальному поліцейські в різних районах області знищили 8849 рослин маку та 242 — коноплі. 

За усіма фактами слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 310 Кримінального кодексу України. Зразки рослин відправлені на дослідження, за результатами яких прийматиметься відповідне процесуальне рішення. 

До слова, під час оперативно-профілактичних відпрацювань, із першого по восьме липня, поліцейські територіальних підрозділів задокументували 49 фактів незаконного вирощування нарковмісних рослин у різних районах області. 

Оперативно-профілактичні заходи «Мак» триватимуть до 28 вересня.  

Читати також