Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині поліція вилучила бурштину на 2 мільйони гривень

У Рівненській області поліція вилучила понад 240 кг нелегального бурштину, вартість якого сягає 2 млн гривень.

Про це повідомили у ГУНП у Рівненській області.

Відомо, що троє учасників угрупування незаконно купували, зберігали та перевозили берштин без відповідних дозволів. Дорогоцінне каміння продавали навіть за кордон.

За інформацією поліції, до складу групи входили мешканці Сарн віком 65 та 45 років - у їх помешканнях провели обшуки. Також обшукали цех з обробки каміння та магазин. 

Загалом було вилучено 242 кілограми обробленого та необробленого бурштину. Ткож було знайдено готові вироби з каміння, 26 станків та документацію.

Читати також

06.12.2021 У Рівному на новому кільці Макарова-Дубенська кришиться асфальт

У Рівному на перехресті Макарова-Дубенська, яке нещодавно відкрили для руху транспорту, вже з'явились перші вибоїни. За словами директора з будівництва Миколи Яворського, на асфальті зафіксували викришування вехнього шару асфальту. "Ми самі не можемо зараз на даний момент сказати в чому ця причина і від чого вони появились. Бо в тому місці є, а в тому немає. Весь один асфальт, ми ложили за день. Скрізь все нормально, а в двох місцях появились оці викришування. Ми сьогодні на основі битої емульсії висушили дріб'язок щебеневий, і думаємо що ми сьогодні ці пошкодження усунемо," - каже Микола Яворський.