Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині понад 3 тисячі педагогів можуть відсторонити від роботи

На Рівненщині 8 листопада відсторонять працівників сфери освіти та держслужбовців, які не вакцинувалися від коронавірусу.

Дане питання прокоментував перший заступник голови РОДА Сергій Подолін. За його словами, із 28 502 працівників закладів освіти - 12,4 відсотки (3647 педагогів) не вакциновані.

"За роз'ясненням МОН, вакциновані однією дозою відстороненню не підлягають. Щоб забезпечити навчальний процес, директори шкіл зможуть залучати до роботи працівників і випускників педагогічних вишів, вчителів-сумісників, вчителів-пенсіонерів", - повідомляє пан Подолін.

За словами чиновника, наразі канікули тривають у 213 школах області. Дистанційне навчання організовано у 266 закладах. У 75% закладів діти можуть навчатися очно, адже провакциновано весь персонал. 

Щодо держслужбовців, то їх також будуть відстороняти без збереження заробітної плати, якщо вони не вакцинуватимуться від коронавірусу. 

"Якщо працівник щойно перехворів на коронавірус і вийшов на роботу, то його відстороняти не будуть. Сімейний лікар видає довідку на три місяці, яка зараховується як тимчасові покази проти вакцинації. Наразі в стінах ОДА і РДА вакциновано вже 92 відсотка працівників", - зазначив Сергій Подолін.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.