Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині попрощались з військовослужбовцем королівської бригади, який поліг у бою на Запоріжжі

Сьогодні у селі Рясники, що у Бабинській громаді, попрощались з військовослужбовцем Тарасом Павлюком. Про це повідомляє Рівненська РДА. 

Боєць 24-ї бригади імені короля Данила, загинув 27 травня в бою у районі Комишувахи, що в Запорізькій області. 

Тарас Павлюк народився він у 1969 році в с. Рясники, працював водієм-далекобійником у Бельгії. Після 24 лютого 2022 року розірвав контракт з роботодавцем та повернувся в Україну. 

Дід Тараса Павлюка – відомий український поет, прозаїк, перекладач Антін Павлюк – уродженець хутора Лісок під Рясниками. У 1919 році – був поручиком 4-го полку Січових стрільців Євгена Коновальця 1-ї Запорізької дивізії Армії УНР. Антін Павлюк загинув у 1937 році в м.Семипалатинськ. 

Вже понад 100 років родина Павлюків воює, і завжди в неї один ворог – московія. 

У Тараса Павлюка залишились дружина, донька та син. 

Читати також

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.