Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині попрощалися із Героєм Юрієм Гульчуком, який загинув на Харківщині

Сьогодні на Острожчині місцеві мешканці попрощалися із військовим Юрієм Гульчуком.

Про це інформують у Рівненській РДА.

Відомо, що воїн отримав смертельне пораненя на Харківщині у бою з окупантами 16 червня.

Юрій Гульчук народився 4 лютого 1983 року у с.Хорів колишнього Острозького району у родині військовослужбовця. Юрій навчався в Острозькій середній школі №3, пізніше у Львівському професійно-технічному училищі. Згодом проходив строкову військову службу у Збройних Силах України. Коли повернувся з війська, уклав контракт та продовжив військову службу. Саме тоді, зустрів майбутню дружину Юлію, з якою створили сім’ю та виховували сина Владислава. Молода сім’я переїхала жити у м.Хрестинівка, що на Черкащині, де Юрій Гульчук влаштувася працювати на Укрзалізницю. Життя складалося і все було добре, але у 2014 році росія напала на схід України. Юрій добровольцем пішов воювати, тримав оборону м.Дебальцевого, де отримав поранення, але зумів повернутися живим, був відзначений медалями.

З 2019 року знову уклав контракт із Збройними Силами України та продовжив службу. У перший день війни, 24 лютого, військову частину, де він проходив службу, окупанти обстріляли. Юрій домігся перевестися у бойову 93-тю окрему механізовану бригаду «Холодний Яр», бо завжди вважав, що має значний бойовий досвід і саме він має виганяти з України московську орду. 16 червня, у важких боях на Харківщині Юрія Гульчука було смертельно поранено.

Справжнього патріота, вірного сина України, світлого, доброго, веселого Юрія сьогодні, 30 червня, поховали на рідній Острожчині в с.Бродівське поруч з могилою батька.

В Героя залишилася матір, овдовіла дружина та 15-річний син.

Читати також