Рівне Медіа

На Рівненщині працевлаштовано більше 100 учасників АТО

Послугами Рівненської обласної служби зайнятості у січні-квітні 2018 року скористались 698 безробітних з числа  демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції, з них мали право на отримання допомоги по безробіттю 544 особи.

За чотири місяці цього року обласною службою зайнятості вдалося працевлаштувати 104 учасників АТО, проходили професійне навчання 76 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 27 осіб, отримували профорієнтаційні послуги 605 безробітних осіб.

З початку року послуги служби зайнятості отримували 73 особи, які переміщені з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО. Мали статус безробітного 55 осіб, отримували допомогу по безробіттю 40 осіб, 13 переселенців були працевлаштовані, проходили професійне навчання 9 безробітних, 2 особи брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 травня 2018 року на обліку в обласній службі зайнятості перебували 385 безробітних з числа учасників АТО та продовжували отримувати послуги 26 тимчасово переміщениих осіб.

Читати також