Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині працівникам "Рівнеазоту" виплатили заборгованість по зарплаті

Працівникам ПрАТ «Рівнеазот» повернули заборгованість із заробітної плати у розмірі близько 6 мільйонів гривень.

Державні виконавці Рівненської області продовжують повертати працівникам законно зароблені кошти пов’язані з трудовими правовідносинами. Вже у вересні цього року громадянам вдалося повернути мільйонні борги одного з найбільших підприємств Рівненщини.

Відтак, в рахунок погашення заборгованості по заробітній платі з арештованих рахунків ПрАТ «Рівнеазот» працівники Управління забезпечення у Рівненській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) стягнули 5 939 281 грн по 54 виконавчих провадженнях. Довгоочікувані кошти, які не виплачувались у період з 13.09.2019 по 10.03.2020, отримали 54 працівники підприємства.

Загалом впродовж року завдяки застосуванню заходів примусового виконання рішень щодо стягнення заборгованості із заробітної плати, працівникам державної виконавчої служби Рівненської області вдалося стягнути більше 35 млн гривень.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.