Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині презентують археологічну знахідку: давньоруське житло 12 століття

В рамках року охорони культурної спадщини в Рівненській області, КЗ "Культурно-археологічний центр "Пересопниця" презентує давноруське житло XII століття.

Про це повідомляє Рівненська обласна рада.

Як повідомив директор центру Іван Солодуха, давньоруське житло 12 століття віднайшли археологи у селі Пересопниця (урочище Пастівник) Рівненської області під час археологічної експедиції у 2019 році (керівник Олексій Войтюк),а вже на початку 2020 року "Культурно-археологічний центр“ провів реконструкцію.

Зокрема, онлайн-презентація відбудеться 22 травня о 12:00 годині на офіційній сторінці в мережі Фейсбук КЗ "Культурно-археологічний центр "Пересопниця" Рівненської обласної ради

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.