Рівне Медіа

На Рівненщині привітали працівників сільського господарства

15 листопада в Україні відзначатимуть День працівників сільського господарства. З цієї нагоди керівники Рівненщини привітали представників галузі АПК з професійним святом. З дотриманням карантинних норм та обмежень з аграріями області поспілкувалися перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк та заступник голови облдержадміністрації Ігор Тимошенко.  

Як повідомила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Надія Переходько, сільськогосподарська галузь залишається однією з бюджетоутворюючих на Рівненщині, стабільно забезпечує робочі місця та демонструє приріст показників.

«Маємо велику надію, що завдяки ціновій політиці, яка є сьогодні у світі в галузі АПК, наші фермери завершать 2020 рік успішно»,  - висловила сподівання керівниця профільного департаменту.

Зі свого боку, перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк подякував аграріям за їхню працю і акцентував увагу на тому, що влада області і депутатський корпус облради зокрема, завжди йдуть на зустріч фермерам та товаровиробникам.

Керівники Рівненщини також вручили аграріям високі державні нагороди: Почесні грамоти обласної ради та облдержадміністрації, а також Дипломи Міністерства економіки України.

За інформацією сайту Рівненської облради.

Читати також