Рівне Медіа

На Рівненщині продовжують працевлаштовувати колишніх військових

фото ілюстративне

Послугами обласної служби зайнятості у січні-серпні 2018 року скористались 915 безробітних з числа демобілізованих, які брали участь в антитерористичній операції, з них мали право на отримання допомоги по безробіттю 744 особи. Всього у січні-серпні 2018 року працевлаштовано 233 особи, проходили професійне навчання 96 осіб, брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру 41 особа. Профорієнтаційними послугами скористались 830 безробітних.

З початку цього року послуги служби зайнятості отримували 94 особи, які переміщені з  тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО. Мали статус безробітного 71 особа, отримували допомогу по безробіттю 51 особа, 29 переселенців було працевлаштовано, проходили професійне навчання 12 безробітних, 3 особи брали участь у громадських  та інших роботах  тимчасового характеру.=

«Станом на  1 вересня 2018 року на обліку у службі зайнятості Рівненщини перебували 322 безробітних з числа учасників АТО та 17 із числа вимушено переміщених осіб. Вони і надалі отримуватимуть наші послуги з метою оперативного працевлаштування», - зазначив директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук.

Повідомляє Рівненський обласний центр зайнятості

Читати також