Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині проходять Ради регіонального розвитку

http://www.rv.gov.ua

Будівництво дитсадка, зведення амбулаторії та створення спорткомплексу. Такі першочергові плани під час Ради регіонального розвитку намітили в селі Оженин, що на Острожчині, на найближчі три роки.

До проведення Ради регіонального розвитку долучився перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір. Він презентував здобутки області за чотири роки, звернув увагу на дієвість реформ, які впроваджуються в державі. Зокраема, він наголосив на важливості об’єднання громади.

«Все можливо зробити та набагато більше, якби ми дійсно були об’єднанні.Об’єднанні громади мають надзвичайно високий потенціал і багато чого зробили. Є багато яскравих прикладів, але це має бути зроблено логічно і правильно. ОТГ в центрі з Оженином коли навколо ще декілька громад – це правильне рішення для подальшого розвитку» - зазначив Віталій Ундір.

До слова, подібні заходи відбуваюся в багатьох селах Рівненщини. Це чергові етапи обговорень після всеукраїнської, обласної та районних Рад регіонального розвитку. Такі зустрічі дають можливість не тільки звернути увагу на досягнення громади, але й почути про проблеми, які турбують місцевих жителів. До того ж, громади визначають пріоритетні цілі на найближчі роки.

Так, жителі села Мочулище Дубровицького району першочерговим визначили облаштування систем опалення сільських закладів культури та капітальний ремонт дитсадка. У Великих Цепцевичах Володимирецького району пріоритетним вважають будівництво нової школи. А Щекичинськагромада, що на Кореччині, - ремонт доріг та транспортне сполучення з райцентром.

За інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Читати також