Рівне Медіа

На Рівненщині проведуть реконструкцію парку

http://www.tkostopil.in.ua

Не встигли вчухнути обговорення наступного цьогорічного проекту Костопільського басейну, як Костопільська міська рада представила план реконструкції парку по вулиці Незалежності, пише Типовий Костопіль. 

Дуже дивно, що ніяких публічних обговорень з громадськістю не було, а вже є проект та шукають виконавця  на prozoro.

На даний момент найнижча запропонована ціна становить 12,6 млн грн від ПП "Сучасні будівельні технології - 12", найвища ціна - 13,89 млн грн від Приватної виробничо-комерційної фірми "Фіалка" (до речі, Фіалка проводить реконструкцію стадіону у Костополі).

Завершення робіт заплановано до початку 2022 року.

Важливою складовою розвитку міста є формування громадського простору. Особливо важливим це є для такого містечка, як Костопіль, де місць відпочинку та дозвілля небагато.

Головною метою формування концепції парку відпочинку є створення такої локації, де відбуватимуться зустрічі між різними людьми і спільнотами, куди можна вільно потрапити. Жителі не тільки міста, а й району, в переважній більшості користуються послугами адміністративних, медичних, торгівельних, відпочинково-розважальних установ та організацій розташованих саме у місті, тож створення комфортного громадського простору є пріоритетним завданням міської влади.

Відтак, до уваги громадськості, Костопільська міська рада представляє проект реконструкції парку відпочинку по вулиці Незалежності, яка розпочнеться вже цього року і триватиме в кілька етапів.

В планах – реалізувати проект до грудня 2021 року, що дасть змогу у близькій перспективі покращити умови проведення заходів, конкурсів, змагань районного рівня, залучити дітей та дорослих до активного життя, поліпшити дозвілля мешканців, створити належну інфраструктуру. 

Загалом в рамках проекту передбачається:

- проведення комплексу демонтажних та підготовчих робіт;

- будівництво фонтану,

- будівництво скейт-парку для активної молоді;

- облаштування пішохідних зон та зон відпочинку;

- влаштування та освітлення алей парку та місць для відпочинку;

- облаштування елементів ландшафтного дизайну, зелених насаджень.

Читати також