Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині провели важкоатлетичні змагання серед дітей (ФОТО)

http://oblrada.rv.ua

22 вересня відбувся чемпіонат Рівненської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років. Успортзалі Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи змагалися збірні команди ДЮСШ Костополя, Вараша, Березного, Дубровиці, Здолбунова та Рівного. Привітав учасників змагань голова обласної ради Олександр Данильчук.

"Як спортсмен, я дуже радію, що сучасна молодь любить спорт та займається ним професійно. Тому відвідую різні спортивні змагання і гордий від того, що наші спортсмени показують гарні результати та виборюють високі нагороди  - не лише вдома, а й на міжнародних турнірах. Ось і сьогодні - на обласних відбіркових змаганнях, визначаться ті, хто представляте область на Чемпіонаті України", - зауважив Олександр Данильчук.

Чемпіонат України з важкої атлетики відбуватиметься 7-12 жовтня у Миколаєві. За результатами  виступів на обласних змаганнях, до складу збірної Рівненської області увійшла  вихованка відділення важкої атлетики Костопільської ДЮСШ  Софія Євгенюк. Усіх переможців та призерів Чемпіонату області нагородили медалям та.грамотами.

Окрім голови обласної ради Олександра Данильчука, юних спортсменів привітали депутат обласної ради Руслан Потапчук,  голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа та голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук.  

За інформацією прес-служби Рівненської облради

Читати також