Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне

На Рівненщині п`яний молодик жорстоко побив пенсіонера: чоловік у тяжкому стані

На Рівненщині молодий чоловік побив пенсіонера.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Рівненській області.

Інцидент стався у селі Голичівка Рівненського району близько 13-ї години.

Після прибуття на місце поліцейські встановили, що тілесні ушкодження 67-річному місцевому жителю спочатку у будинку, а потім на вулиці наносив 22-річний односелець. Із численними травмами різного ступеня пенсіонера госпіталізували до Корецької райлікарні.

Слідчі відділення поліції №7 (м. Корець) Рівненського РУП внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 121 Кримінального кодексу України. Молодика затримали у порядку статті 208 КПК. Сьогодні, 22 січня, слідчі повідомили йому про підозру, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

У рамках кримінального провадження у нього відібрали біологічні зразки для визначення стану наркотичного сп’яніння. Результати огляду на алкотестері показали 1 проміле.

Зловмисник каже, що не пам’ятає, як опинився у будинку односельця та що саме спровокувало його на такі дії. Поспілкуватись із потерпілим та почути його версію поліцейським поки не вдалось — він у тяжкому стані.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.